NEMOKAMAS RENGINYS

Kaip (už)auginti komandą ir pasiekti jos brandą?

Vietų kiekis ribotas – būtina registracija (iki gegužės 2 d.)

Kviečiame jus į nemokamą patyriminį renginį, kuriame išsamiau pristatysime komandos ugdymo principus bei inovatyvius žaidybinius metodus.

Renginio temos:

Keičiantis pasaulinei situacijai organizacijos patiria daug iššūkių, pokyčiai vyksta neplanuotai, naudotos sistemos ir procedūros – nebetinka. Didžiausią vertę šiandien sukuria įsitraukę ir atsparūs žmonės, bendradarbiaujančios ir savarankiškos komandos, kurios geba greitai prisitaikyti, įžvelgti galimybes ir produktyviai dirbti esant neapibrėžtumui.

Komanda auga kasdien kartu atlikdama užduotis, bet norint pasiekti komandos brandą reikalingas ilgalaikis ir sisteminis procesas, kuris remiasi keliais esminiais elementais: situacijos pasitikrinimu – komandų diagnostika, reguliariu komandiniu ir asmeniniu koučingu, konkrečiai komandai/problemai pritaikytais patyriminiais sužaidybintais mokymais bei lydinčiais profesionaliais treneriais. 

Jeigu esate komandos vadovas (-ė) arba HR žmogus, atsakingas (-a) už darbuotojų ugdymą ir organizacijos vystymą – šis renginys skirtas jums!

Nemokama registracija į renginį

Užpildykite informaciją ir netrukus atsiųsime registracijos patvirtinimą.