Sužaidybinti mokymai

EnterTraining naudojame unikalius gerai išvystytus žaidybinius metodus ir verslo simuliacijas, padedančias įtraukti komandas į procesą ir leidžiančias atskleisti komandos stipriąsias ir tobulintinas sritis.

50%

informacijos įsisavinama pasitelkiant tradicinius mokymosi metodus

90%

informacijos įsisavinama per žaidimą ir stiprų asmeninį patyrimą

Kodėl sužaidybintas mokymasis yra daug efektyvesnis?​

Mūsų įpročiai, elgesio modeliai ir nuostatos – tai smegenų neuronų jungtys, perduodančios impulsus veikti tam tikru būdu. Norint keisti veikimo būdus, turi būti nutraukiamos esamos sąsajos ir sukuriamos naujos.

Žmogaus smegenys pasižymi viena nuostabia savybe: pasirodo, joms visai nesvarbu, ar tuo metu esanti situacija yra reali, ar neTai reiškia, kad galime saugioje aplinkoje, t.y. naudodami simuliacinius žaidimus, „apgauti“ smegenis ir įdiegti naujus mąstymo ir elgesio būdus

Žaidimai ypač tinka treniruojant „minkštuosius“ įgūdžius: lyderystę, tarpusavio komunikaciją ir pasitikėjimą, komandinį darbą, orientaciją į tikslą, atsakomybių prisiėmimą ir kitus.

O kokius įgūdžius norite patobulinti jūs?

Mokymasis nėra vienkartinis įvykis, tai - tęstinis procesas, o EnterTraining principais paremtą mokymų programą konstruojame atsižvelgdami į kiekvieno kliento poreikius.

Siūlome įvairius mokymų variantus:

2-4 val. trukmės verslo simuliacijos

Kiekvienas metodas-simuliacija turi unikalų scenarijų ir eigą, aukščiausius pakilimo taškus, skatinančius atsiskleisti esminėms dalyvių savybėms. Kartais žaidybinių mokymų dalyviai sąmoningai įstumiami į neįprastas situacijas, kurių sprendimas ir tampa ugdymo stimulu. 

Simuliacijų metu didelis dėmesys yra skiriamas grįžtamajam ryšiui, konkrečių veiksmų aptarimui ir pokyčio įprasminimui.

1-2 dienų ir ilgesni mokymai

Paremti tais pačiais sužaidybinto patyriminio mokymosi principais, naudojant išskirtinius metodus-simuliacijas, tačiau skatinantys giliau pasinerti į konkrečių kompetencijų ugdymą.

Mokymų programos yra sudaromos individualiai pagal klientų poreikius, esminis tokių mokymų aspektas, kad didžioji laiko yra skiriama praktikai. 

Personalizuota mokymų programa

Galbūt jūsų komandai reikia dar kitokio formato? Įsigilinę į jūsų poreikius, mielai pasiūlysime konkretų, jums pritaikytą planą.

Dirbame partnerystėje su įvairių kompetencijų konsultantais, galinčiais sukurti reikiamą vertę Jūsų organizacijai.

Pagrindinės mokymų kryptys ir temos:​