Mokymai

Mokymai nėra vienkartinis įvykis, tai - tęstinis procesas. EnterTraining principais paremtą programą konstruojame atsižvelgdami į kiekvieno kliento poreikius. Sužaidybintų mokymų praktikoje galimi įvairūs variantai.

Patyriminiai mokymai

1-2 dienų ir ilgesni mokymai, paremti tais pačiais žaidybos ir patyrimo principais, tačiau skatinantys giliau pasinerti į konkrečių kompetencijų ugdymą. Mokymų programos yra sudaromos individualiai pagal klientų poreikius, esminis tokių mokymų aspektas, kad 80% laiko yra skiriama praktikai, ir tik 20% laiko – teorijai.
Kiekvienoje mokymų programoje, atsižvelgiant į įgūdžių lavinimo planą, naudojamos išskirtinės mūsų parengtos verslo simuliacijos, užtikrinančios mokymų intensyvumą ir dinamiką bei labai gerą turinio įsisavinimą. Konkrečias verslo simuliacijas rekomenduojame labai atidžiai išanalizavę klientų lūkesčius ir siekiamą rezultatą.
Pagrindinės sužaidybintų mokymų kryptys ir temos yra šios: lyderystė ir vadovavimas, bendradarbiavimas ir darbas komandoje, vidinė komunikacija, pardavimai ir derybos, problemų sprendimas, kūrybiškumas/inovatyvumas, įmonių vertybių patyrimas, verslumas/antreprenerystė.
Klausiate kuo tai skiriasi nuo tradicinių mokymų?

Verslo simuliaciniai žaidimai

Trumpos 2-3 val. trukmės verslo simuliacijos, turinčios savo išbaigtą metodiką, konkretų siekiamą tikslą, specifinius dalyvių įtraukimo principus, labai intensyvią eigą ir tuo pačiu puikią atmosferą. Žaidimų metu ugdomi skirtingi įgūdžiai, kuriuos žaidimo pabaigoje labai svarbu išryškinti ir užfiksuoti.
Kiekvienas žaidimas turi unikalų scenarijų ir eigą, aukščiausius pakilimo taškus, skatinančius atsiskleisti esminėms dalyvių savybėms. Kartais žaidybinių mokymų dalyviai sąmoningai įstumiami į neįprastas situacijas, kurių sprendimas ir tampa ugdymo stimulu. Bet kokiu atveju geros emocijos žaidimo metu ir po jo garantuotos.
Norite sužinoti ar tai tinka Jums?

Galerija