Metodai

EnterTraining arba ugdymas per žaidimą pasižymi tuo, kad savo renginių metu naudojame originalius ir gerai išvystytus įrankius. Tai įvairios žaidybinės verslo simuliacijos, skatinančios maksimalų dalyvių įsitraukimą ir ugdymą. Kiekvienas toks įrankis yra pritaikomas konkretiems poreikiams įgyvendinti.

FreshBiz

Unikalus žaidimas, kurio pagalba galima ugdyti lyderystės, komandinio darbo, bendradarbiavimo, kūrybinio mąstymo bei problemų sprendimo įgūdžius.

Beat the Box

Komandos turi panaudoti kiekvieno dalyvio skirtingus įgūdžius ir bendradarbiauti su kitomis komandomis, kad nulaužtų dėžių kodus. Laikas eina!

Trojos didvyriai

Kokį kelią pasirinkti? Ar užteks karių laimėti mūšį? Ką išpranašaus orakulė? Šiuos ir kitus klausimus žaidimo dalyviai kels savo komandai, norėdami sėkmingai įveikti kelią nuo Spartos iki Trojos.

Global Innovation Game

Komandos generuoja naujas puikias idėjas, daro jų pristatymus ir investuoja į labiausiai patikusias inovacijas. Laimi komandos, surinkusios daugiausiai investicijų.

Pupelė aplink Pasaulį

Žaidimo metu komandos atlieka kavos prekeivių vaidmenį, užtikrindamos tiekimo grandinę nuo gamintojo iki pardavėjo, bei priklausydamos nuo nepastovaus ir permainingo pirkėjo skonio.

Melas ar Tiesa

Simuliacinis žaidimas, kuriame dalyviai įsijaučia į oro uosto muitininkų ir keleivių vaidmenis ir siekia kiekvienai komandai nustatytų tikslų: pervežti arba sulaikyti kuo daugiau nelegalių krovinių.

Infinite Loop

Pasinerkite į virtualios realybės žaidimą ir ugdykite savo komandą itin interaktyviu būdu! Komandų misija - naviguojant tarp virtualaus ir realaus pasaulių, ieškoti užuominų ir atrakinti kodus.

Everestas

Jūsų komanda yra gidai ir Jūsų tikslas - saugiai nuvesti savo klientus į Everesto viršūnę ir pargabenti juos atgal. Ekspedicija trunka 20 dienų ir laimi komanda, daugiausiai kartų užkopusi į viršukalnę.

 
 
Catalyst Lithuania

Catalyst Lietuva

Didžiausias verslo simuliacinių žaidimų, komandinių ir enterTraining metodų pasirinkimas.